Zespół Edu-Sukces.pl

Lidia Parda
kierownik edukacyjny/nauczyciel

Uwielbia pracować z dziećmi, ponieważ ich nieschematyczne myślenie i kreatywne pomysły dostarczają jej inspiracji i motywacji do rozwoju.
Od 15 lat prowadzi szkolny teatr dostrzegając zbawienny wpływ tej aktywności i formy pracy z dziećmi na kształtowanie młodych charakterków i jednocześnie odnosząc sukcesy na festiwalach teatralnych.
Poza tym śpiewa, tańczy i pisze wiersze.
Jest magistrem pedagogiki, doświadczoną nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagogiem, terapeutą wczesnego wspomagania rozwoju i edukacji uczniów ze spektrum autyzmu oraz instruktorem teatralnym.


Bogumiła Przytuła
nauczyciel/terapeuta

Pasjonuje się sukcesem ucznia w kategoriach matematycznych rozwiązań. Uważa, że: „Dziecko jest zdolne rozwiązać każde trudne zadanie, jeżeli tylko potrafimy przełożyć je na język dziecka”. Jest magistrem pedagogiki, doświadczoną nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagogiem, terapeutą wczesnego wspomagania rozwoju i edukacji uczniów ze spektrum autyzmu, instruktorem teatralnym. Potrafi dotrzeć do każdego dziecka starannie dobierając odpowiednie sposoby i metody działania. Jej uczniowie zajmują wysokie lokaty w konkursach i olimpiadach matematycznych.


Katarzyna Damięcka
nauczyciel/terapeuta

Fascynuje się pięknem otaczającego świata podczas górskich wypraw, spływów kajakowych czy też na rowerowych szlakach. Skutecznie potrafi zarazić uczniów swoją pasją odkrywania przyrody, podglądania tajników życia roślin i eksperymentowania. Jej utalentowane i niezwykłe rączki potrafią wyczarować najdziwniejsze cudeńka. Jest magistrem pedagogiki, doświadczoną nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej i blokowego nauczania przyrody oraz terapeutą.


Anna Lewandowska
nauczyciel

Jej pasją jest muzyka i taniec. Wiele radości czerpie nawet z drobnych sukcesów swoich podopiecznych, którym udaje się pokonać własne ograniczenia.

Jest magistrem pedagogiki, doświadczoną nauczycielką gimnastyki korekcyjnej, oligofrenopedagogiem, terapeutą fizjoprofilaktyki i korektywy.


Dorota Mierzejewska
nauczyciel

Cechuje ją dynamizm i naturalna ciekawość świata i ludzi. Uwielbia podróże i poznawanie nowych ludzi. Biegła znajomość języka angielskiego ułatwia jej realizowanie tych pasji. Jako magister języka angielskiego i egzaminator nieustannie fascynuje się skutecznością wprowadzanych innowacyjnych metod nauczania.


Magdalena Parda
instruktor

Jej pasją jest teatr i taniec. Jako instruktor teatralny zaszczepia miłość do teatru wydobywając ukryte możliwości swoich podopiecznych.